Aktuální
akční
nabídka
Zvýhodněné
koupelnové
sety
Výprodej
skladových
zásob
Koupelnové
vybavení
v retro stylu
vypnout
Home » Kamna, Krbová kamna

Kamna, Krbová kamna

Kvalitní krbová kamna světových i domácích výrobců. Originální krbová kamna teplovzdušná i s výměníkem, krbová kamna na dřevo, uhlí, plyn a peletky za nízké ceny.

Dopřejte si každodenní prožitek díky krbovým kamnům pro každého. Ať už vlastníte malou místnost, kterou chcete ozvláštnit menším krbovým ohništěm, nebo naopak potřebujete vytápět větší pokoj nebo prostory o velké užitné ploše, pak pro každou z těchto variant máme v naší nabídce dostatek krbových kamen.  

Ať už se jedná o tvar, velikost, výkon, nebo druh topiva, vy si můžete díky naší široké nabídce vybrat taková krbová kamna bez kompromisu a ústupků z vašich požadavků.

Nabízíme: krbová kamna na plyn, krbová kamna na dřevo, krbová kamna na peletky, krbová kamna na uhlí, teplovzdušná krbová kamna a kamna s teplovodním výměníkem.

Jestliže máte jasno o druhu paliva, pak dalším významným parametrem při výběru nových kamen do domu pro vás bude jejich výkon, který by měl logicky odpovídat velikosti vytápěné plochy. Výkonnější krbová kamna mají zpravidla větší velikost a jejich systém distribuce tepla je dokonale propracovaný, aby tato kamna dokázala co nejrychleji a nejefektivněji vytopit prostor v požadovaném rozsahu.

Vybírejte krbová kamna podle možných parametrů, díky nimž u nás můžete přesněji specifikovat svůj výběr, jmenujme například materiál kamen, velikost kouřovodu, prosklení, barva krbových kamen, možnost externího přívodu vzduchu aj.

Volba může být také dle výrobce: krbová kamna Heta, krbová kamna Leda krbová kamna Aduro, krbová kamna Pevex, krbová kamna Asgård, krbová kamna Harrie Leenders, krbová kamna Wanders.  

Výhodné ceny – ať už jsou vaše finanční možnosti jakékoliv, dokážeme pro vás vybrat nejvhodnější krbová kamna v dané cenové relaci. Ceny jsou stlačeny na minimum, díky tomu máte jistotu výhodného nákupu.

zobrazit pouze zboží v akci
Rozšířené vyhledávání
zavřít
otevřít
Hledaný výraz:
Filtrování
Zvolte výrobce:
Zvolte sérii:
Typ nabídky - AKCE:
Dostupnost:
Seřadit podle: Zobrazit podle:
seřadit vzestupně seřadit sestupně Název
seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena
Obrázky Seznam
Výrobce:
Aduro
do 14 dnů

350 x 180 x 180 mm - Elegantní souprava krbového nářadí v černém matném laku. Kvalitní krbové nářadí pro krby, krbová kamna, grily i ohniště.

2 490 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Aduro
do 14 dnů

280 x 125 x 465 mm - Elegantní souprava krbového nářadí z nerezi se stojanem v černém matném laku. Kvalitní krbové nářadí pro krby, krbová kamna, grily i...

2 850 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Aduro
do 14 dnů

300 x 180 x 635 mm - Souprava krbového nářadí v černé barvě s nerezovými madly. Kvalitní krbové nářadí pro krby, krbová kamna, grily a ohniště.

2 950 Kč
(s DPH)