Aktuální
akční
nabídka
Zvýhodněné
koupelnové
sety
Výprodej
skladových
zásob
Koupelnové
vybavení
v retro stylu
vypnout
Home » Kamna, Krbová kamna » krbové nářadí - příslušenství

Příslušenství pro krbová kamna - krbové nářadí, koše na palivo, dřevníky

Příslušenství pro krbová kamna - široká nabídka praktických a kvalitních doplňků krbových kamen, krbů a venkovních ohnišť - krbové nářadí, koše na palivo, dřevníky...

Bez pořádného příslušenství ke krbům není údržba kamen tolik snadná a příjemná, jako s ním. Nabízíme kompletní nabídku příslušenství ke krbům, která se skládá z krbového nářadí, krbových košů na palivo, skel pod kamna, kouřovodů, dřevníků a ostatního příslušenství ke krbům, kam řadíme např. ohrádky, koše na popel aj.

Nejčastěji používaným příslušenstvím ke krbům je krbové nářadí, které je nezbytné pro snadnou a rychlou údržbu a čištění. V našem sortimentu najdete toto krbové příslušenství v řadě variant – jednotlivé sety nářadí můžete pořídit i s praktickým stojánkem, stejně jako bez něj. Co se týká krbových košů na palivo, vybírat můžete z různých materiálových i velikostních variant, přičemž v nabídce najdete velmi elegantně řešené koše s unikátním moderním designem.

Velmi žádaným příslušenstvím ke krbům jsou v současnosti tzv. skla pod kamna, která ochraňují podlahu proti poškození či ušpinění a zároveň poskytují bezpečnou platformu proti možnosti vzniku požáru. K dispozici máme toto příslušenství v řadě tvarových variant s různými velikostmi.

Kouřovody, jakožto nezbytné příslušenství ke krbům i kamnům, u nás pořídíte opět v řadě různých variant, ať už se jedná o klasické rovné trubky, trubky s klapkou, nebo o kolena s čistícím otvorem. 

zobrazit pouze zboží v akci
Rozšířené vyhledávání
zavřít
otevřít
Hledaný výraz:
Filtrování
Zvolte výrobce:
Zvolte sérii:
Typ nabídky - AKCE:
Dostupnost:
Seřadit podle: Zobrazit podle:
seřadit vzestupně seřadit sestupně Název
seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena
Obrázky Seznam
Výrobce:
Aduro
do 14 dnů

350 x 180 x 180 mm - Elegantní souprava krbového nářadí v černém matném laku. Kvalitní krbové nářadí pro krby, krbová kamna, grily i ohniště.

2 490 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Aduro
do 14 dnů

280 x 125 x 465 mm - Elegantní souprava krbového nářadí z nerezi se stojanem v černém matném laku. Kvalitní krbové nářadí pro krby, krbová kamna, grily i...

2 850 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Aduro
do 14 dnů

300 x 180 x 635 mm - Souprava krbového nářadí v černé barvě s nerezovými madly. Kvalitní krbové nářadí pro krby, krbová kamna, grily a ohniště.

2 950 Kč
(s DPH)