Aktuální
akční
nabídka
Zvýhodněné
koupelnové
sety
Výprodej
skladových
zásob
Koupelnové
vybavení
v retro stylu
vypnout
Home » Kuchyňské baterie k úpravě vody

Kuchyňské baterie s filtrem pro úpravu vody

Speciální kuchyňské baterie s filtrem pro úpravu vody. Nejúčinnější a jednoduchý způsob získání nechlorované kvalitní pitné vody.

Z provedených výzkumů vyplývá, že osmotická voda je příliš ochuzena o minerály, což znamená, že není doporučována k běžnému užívání. ANTICHLOROVÝ FILTR od společnosti TRES zaručuje nízký obsah chloru a eliminuje zápach vody při zachování minerálních vlastností vody ze sítě.

Uzávěr je umístěn přímo u výstupu vody, čímž je zamezeno kontaktu vody se vzduchem a tím pádem její kontaminace. Filtr lze po použití vyměnit, aniž by bylo nutné vypínat u baterie přívod vody.

Nejúčinnější a jednoduchý způsob získání nechlorované vody bez nutnosti zakoupení a dopravy lahviček. Filtr na odstranění CHLORU lze po použití vyměnit, aniž by bylo nutné vypínat u baterie přívod vody.

baterie-pro-upravu-vody-filtr-schema.jpgbaterie-pro-upravu-vody.pdf

Sortiment vodovoních baterií eshopu LUXO koupelny obsahuje: vodovodní baterie umyvadlové, sprchové, vanové, dřezové, kuchyňské, bidetové, záchodové, termostatické, baterie na jednu vodu, baterie pro umyvadlo a vanu, doplňky sprchových baterií a příslušenství a doplňky všech vodovodních baterií. Lze jimi vybavit vany, umyvadla, koupelnové skříňky s umyvadlem, sprchové kouty, bidety, WC, kuchyně, prádelny a ostatní místa v domu či zahradě. Samostatnou kategorií jsou vodovodní baterie pro nízkotlaké průtokové elektrické ohřívače vody.

Ekonomicky výhodná je rovněž nabídka sprchových setů - kompletů, kdy lze objednat několik komponentů najednou za výhodnou cenu. Kategorie sprchové sety - komplety rovněž obsahuje luxusní podomítkové sety. Novinkou jsou jistě elektronické baterie, nožní baterie a ideální součástí zahrady či bazénu jsou luxusní bazénové zahradní sprchy.

zobrazit pouze zboží v akci
Rozšířené vyhledávání
zavřít
otevřít
Hledaný výraz:
Filtrování
Zvolte výrobce:
Zvolte sérii:
Typ nabídky - AKCE:
Dostupnost:
Seřadit podle: Zobrazit podle:
seřadit vzestupně seřadit sestupně Název
seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena
Obrázky Seznam
warning
  • Nebyl nalezen žádný produkt odpovídající zadaným kritériím