Aktuální
akční
nabídka
Zvýhodněné
koupelnové
sety
Výprodej
skladových
zásob
Koupelnové
vybavení
v retro stylu
vypnout
Home » Mrazuvzdorné armatury venkovní

Mrazuvzdorné venkovní armatury z ušlechtilé oceli

Mrazuvzdorné venkovní armatury kvalitního výrobce KEMPER celoročně zajišťují bezpečnou ochranu před poškozením mrazem a vodou. Mrazuvzdorné venkovní armatury totiž obsahují originální systém automatického vypouštění po každém použití.

frost-mrazuvzdorne-armatury.jpg

Konstrukční sada pro hotovou instalaci umožňuje montáž armatury již ve fázi hrubé stavby. Odtokové těleso se namontuje po dokončení vnější stěny. Těleso ventilu je umístěno ve vnitřním mrazuvzdorném prostoru, čímž odpadá často zapomínané uzavření a vypuštění na začátku období mrazů.

tresor-mrazuvzdorna-venkovni-skrin.jpg

Další kvalitní a velmi praktickou mrazuvzdornou venkovní armaturou je skříň na stěnu z ušlechtilé oceli Trezor pro vestavbu do zdi obsahující nezámrznoucí armaturu a elektrickou zásuvku. Technicky vyzrálý a ušlechtilý v konstrukci: KEMPER 'Tresor', je kompaktní zásobovací stanice pro venkovní prostředí umožňuje současné pohodlné zásobování vodou a elektrickým proudem na centrálním místě.

KEMPER vyvíjí, vyrábí a prodává sanitární armatury pro instalace pitné vody v nejvyšší jakosti. Tyto výrobky, zhotovené z materiálů červený bronz a ušlechtilá ocel, požívají vynikající pověsti na evropském trhu sanitární techniky.

zobrazit pouze zboží v akci
Rozšířené vyhledávání
zavřít
otevřít
Hledaný výraz:
Filtrování
Zvolte výrobce:
Zvolte sérii:
Typ nabídky - AKCE:
Dostupnost:
Seřadit podle: Zobrazit podle:
seřadit vzestupně seřadit sestupně Název
seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena
Obrázky Seznam
Výrobce:
KEMPER
Původní cena:
4 281 Kč
Ušetříte:
30 %
1 284 Kč
skladem

délka 500 mm - Mrazuvzdorný ventil s připojením na měď. Venkovní nezámrzná armatura s možností prodloužení nebo zkrácení na požadovanou stavební...

2 997 Kč
(s DPH)