Aktuální
akční
nabídka
Zvýhodněné
koupelnové
sety
Výprodej
skladových
zásob
Koupelnové
vybavení
v retro stylu
vypnout
Home » SkateCycle Freerider

SkateCycle Freerider

Nová jízda, nový styl, nový design, super jízdní vlastnosti! To je originální (10 let vyvíjená) novinka z USA, která právě teď přichází na český trh. Tento novodobý dopravní prostředek je označován jako nástupce skateboardu.

freerider-skatecycle-luxo.jpg

S pečlivě zpracovaným designem, vysoce kvalitními koly ze speciální polyuretanové směsi zajišťující rychlost a přilnavost k zemi, přichází americká společnost jménem Brooklyn Workshop. Rám SkateCycle Freerideru je vyroben z odolného kompozitu navrženého tak, aby jej jeho vlastník mohl nosit přes rameno.

Freerider SkateCycle kombinuje jízdní techniky skateboardu, snowboardu a casterboardu. Jediný dotyk země není potřeba k tomu, abyste si užívali volnou jízdu na Freerideru - rozpohybujete ho obloučky, při kterých je pohyb naprosto přirozený.

Čím více jízdních zkušeností získáváte, tím méně energie musíte vydat ke zvýšení či udržení rychlosti. Prohlédněte si stránky časté dotazy, videogalerie a fotogalerie.

Celý systém SkateCycle lze navíc velice snadno rozložit pro pohodlné nošení přes rameno a pro případnou údržbu. Lze jednoduše opravit a v případě poruch, či opotřebení součástek velmi rádi poskytneme nové.

O demontáži a vlastní úpravě vzhledu čtěte na stránce jak upravit ScateCycle.

Všechny součástky - náhradní díly máme skladem a poskytujeme také okamžitý zákaznický servis.

zobrazit pouze zboží v akci
Rozšířené vyhledávání
zavřít
otevřít
Hledaný výraz:
Filtrování
Zvolte výrobce:
Zvolte sérii:
Typ nabídky - AKCE:
Dostupnost:
Seřadit podle: Zobrazit podle:
seřadit vzestupně seřadit sestupně Název
seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena
Obrázky Seznam
warning
  • Nebyl nalezen žádný produkt odpovídající zadaným kritériím