Aktuální
akční
nabídka
Zvýhodněné
koupelnové
sety
Výprodej
skladových
zásob
Koupelnové
vybavení
v retro stylu
vypnout
Home » Sprchové vaničky » čtvrtkruhové sprchové vaničky » Panel čelní TAHITI-M /1000, Rádius: -, Rozměr: Panel 1000, Typ: Panel čelní TAHITI-M /1000, Výška (h): -, Způsob dodání: S, TAHITI-M

Panel čelní TAHITI-M /1000, Rádius: -, Rozměr: Panel 1000, Typ: Panel čelní TAHITI-M /1000, Výška (h): -, Způsob dodání: S, TAHITI-M

Čtvrtkruhová sprchová vanička z litého mramoru Designová nízká vanička s dlouhou životností a perfektním zpracováním je vyrobenaz litého mramoru. Tento přírodní materiál je předurčen k osazení do luxusních koupelen. Předností této vaničky je možnost instalace přímo na podlahu nebo na hotový obklad pomocí nožiček. Pro tento případ doporučujeme objednat i čelní akrylátový krycí panel.

Název produktu:
Panel čelní TAHITI-M /1000, Rádius: -, Rozměr: Panel 1000, Typ: Panel čelní TAHITI-M /1000, Výška (h): -, Způsob dodání: S, TAHITI-M
EAN:
8591019904837
Výrobce:
Roltechnik
Dostupnost:
skladem dostupnost
Záruka:
2 roky
Panel čelní TAHITI-M /1000, Rádius: -, Rozměr: Panel 1000, Typ: Panel čelní TAHITI-M /1000, Výška (h): -, Způsob dodání: S, TAHITI-M
Vaše cena:
1 890 Kč
včetně DPH

UPOZORNĚNÍ:

U příslušenství produktů (např. vanové krycí panely, náhradní díly atd...)  je zobrazen na hlavním obrázku základní produkt a rovněž jeho popis (např. vana, spchový kout atd...).

SPRÁVNÉ OZNAČENÍ VARIANTY PRODUKTU JE VŽDY UVEDENO V NÁZVU PRODUKTU!

Věnujte tedy zvýšenou pozornost názvu produktu při výběru zboží.

Děkujeme za pochopení.

Popis produktu

Čtvrtkruhová sprchová vanička TAHITI-M z litého mramoru perfektně doplní váš sprchový kout. Mramorové vaničky skvěle zapadnou do koncepce luxusních koupelen. Výhodou je variabilní možnost instalace.

Technické provedení

Praktická protiskluzová úpravaVanička je vyrobena z litého mramoru, což je přírodní materiál, který se vyznačuje dlouhou životností a vysokou odolností. Je přizpůsobivá okolní teplotě a díky tomu není na dotek nepříjemně studená jako klasické plechové vaničky, které byly populární v dřívějších dobách. Mysleli jsme na vaše bezpečí a tak jsme vaničku vybavili protiskluzovým povrchem. Litý mramor je velice oblíbený pro svou snadnou údržbu. Na jeho hladkém povrchu totiž neulpívají mastnosty a nečistoty a čištění tak jde jedna báseň.

POZOR! Dodávka vaničky nezahrnuje dodávku sifonu. Pokud máte o sifon zájem, musíte si ho objednat zvlášť. K této vaničce Vaničkový sifon ROLTECHNIK - snížený CHROM PLAST Ø 90.objednávejte sifon o průměru 90 mm. Podívejte se na Vaničkový sifon ROLTECHNIK - KOV LUX Ø 90 a na Vaničkový sifon ROLTECHNIK - snížený CHROM PLAST Ø 90.

Na vaničku TAHITI-M vám dáme prodlouženou 5letou záruku.

Možností instalace je víc

U této sprchové vaničky máte možnost vybrat si rovnou ze 3 typů instalace:

  • přímo na podlahu
  • na hotový obklad pomocí speciálních nožiček
  • instalace podezděním

Nastavitelné nožičky k akrylátovým vaničkámMůžete se rozhodnout pro montáž na hotový obklad pomocí speciálních nožiček, které jsou zahrnuty v ceně vaničky. Nožičky se prodávají po 5 kusech a jsou nastavitelné. Díky tomu dokážete eliminovat drobné nerovnosti na podlaze a vanička bude stát hezky v rovině.

Rozhodnete-li se pro instalaci podezděním, bylo by vhodné vaničku následně obložit a nebo k ní pořídit čelní panel. Záleží na vás, zda se rozhodnete pro lépe vypadající obložení nebo pro lehčí instalaci panelu. Panel objednáte na této stránce.

Vanička z litého mramoru? Jednoznačně ano!

Co je to vlastně litý mramor? Tento materiál se vyrábí ze směsi dolomitu, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviva. Vaničky z litého mramoru odléváme ve formě, čímž dosáhneme stejnorodosti materiálu ve všech částech vaničky. Díky hladkému povrchu vyhovuje přísným hygienickým normám a také se snadno udržuje. Litý mramor disponuje skvělými izolačními schopnostmi a tak voda ve vaničce, i vanička samotná, zůstává déle teplá. I přesto, že je materiál tenký, má nosnost až neuvěřitelných 300 kg! Použitý materiál je velmi kvalitní a díky tomu jsou vaničky odolné vůčimechanickému poškrábání či opotřebení. Mramorové vaničky je možné tónovat do různých barevných odstínů. Už se více nerozmýšlejte, mramor je to pravé ořechové!

Doporučujeme

Sprchovou vaničku TAHITI-Mmůžete instalovat sami a nebo si na pomoc zavolat naše odborníky.

Máme tu také pár pomocníku na údržbu. V každé koupelně by měl být univerzální čisticí prostředek na koupelnové vybavení a my tu pro vás jeden máme - CLEANER. 

Aby se vám neucpával sifon a nevyluzoval nepříjemný zápach, doporučujeme použít jednou za časčisticí prostředek pro sifony ULTRA CLEANER v granulové formě. Vaše vanička si zaslouží jen to nejlepší, tak o ni pečujte.

 

Parametry

Barva
Bílá
Rádius
R550
Způsob dodání
S
Půdorys
Čtvrtkruh
Materiál
Litý mramor
Průměr sifonu
Ø90 mm
Výška vaničky
30 mm

Ke stažení

Podobné produkty

Výrobce:
Besco
do 6 týdnů
Doprava zdarma

ASCO UltraSlim HR 80 (ASCO UltraSlim HR 80 (800 x 800 x 46 | R 55 cm) Čtvrtkruhová sprchová vanička z litého mramoru)

5 035 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Polysan
zboží na dotaz

Litý akrylát zpevněný sklolaminátemAkrylátová sprchová vanička SONATA včetně montážních nožiček Odpadní sifon není součástí...

3 090 Kč
(s DPH)
Výrobce:
A - interiéry
do 7 dnů

Seattle 032B (Akrylátová sprchová vanička hluboká - čtvrtkruh Seattle 032B)

3 565 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Gelco
zboží na dotaz
Doprava zdarma

Překódováno GR1290R = GR12090R Sprchové vaničky vyznačující se dlouhou životností a vysokou odolnostíVanička z litého mramoru,...

6 392 Kč
(s DPH)