Aktuální
akční
nabídka
Zvýhodněné
koupelnové
sety
Výprodej
skladových
zásob
Koupelnové
vybavení
v retro stylu
vypnout
Home » Vodovodní baterie » HELP baterie pro postižené

HELP program, vodovodní baterie pro tělesně postižené

Série vodovodních baterií SENIOR je určena pro osoby tělesně postižené, starší a s omezenou pohyblivostí, které potřebují speciálně upravené vodovodní baterie.

Všechny vodovodní baterie série HELP program SENIOR mají páčky vyrobené z měkkého a protiskluzového materiálu s ochranou proti opaření.

Koupelnové doplňky z programu HELP umožňují tělesně handicapovaným komfort a svobodu pohybu. Díky ergonomickým a bezpečným řešením takto vybavená koupelna ve značné míře zamezí pocitu bezradnosti a závislosti na třetích osobách. Zaručuje komfort a volnost v situacích, ve kterých si chce každý zachovat intimitu.

ikonka-help.png  kompletní sortiment HELP programu zde

Sortiment vodovoních baterií eshopu LUXO koupelny obsahuje: vodovodní baterie umyvadlovésprchovévanovédřezové, kuchyňskébidetovézáchodovétermostatickébaterie na jednu vodubaterie pro umyvadlo a vanudoplňky sprchových baterií příslušenství a doplňky všech vodovodních baterií. Lze jimi vybavit vanyumyvadlakoupelnové skříňky s umyvadlemsprchové koutybidety, WC, kuchyně, prádelny a ostatní místa v domu či zahradě. Samostatnou kategorií jsou vodovodní baterie pro nízkotlaké průtokové elektrické ohřívače vody.

zobrazit pouze zboží v akci
Rozšířené vyhledávání
zavřít
otevřít
Hledaný výraz:
Filtrování
Zvolte výrobce:
Zvolte sérii:
Typ nabídky - AKCE:
Dostupnost:
Seřadit podle: Zobrazit podle:
seřadit vzestupně seřadit sestupně Název
seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena
Obrázky Seznam
warning
  • Nebyl nalezen žádný produkt odpovídající zadaným kritériím