Aktuální
akční
nabídka
Zvýhodněné
koupelnové
sety
Výprodej
skladových
zásob
Koupelnové
vybavení
v retro stylu
vypnout
Home » Vodovodní baterie » záchodové baterie

Vodovodní baterie záchodové

Záchodové vodovodní baterie vnášejí komfort do každodenní osobní hygieny. V nabídce naleznete výběr kvalitních záchodových baterií známých výrobců, především pak firmy Tres.

Sortiment vodovoních baterií eshopu LUXO koupelny dále obsahuje: vodovodní baterie umyvadlové, sprchové, vanovédřezové, kuchyňské, bidetové, záchodové, termostatické, baterie na jednu vodu, baterie pro umyvadlo a vanu, doplňky sprchových baterií a příslušenství a doplňky všech vodovodních baterií. Lze jimi vybavit vany, umyvadla, koupelnové skříňky s umyvadlem, sprchové kouty, bidety, WC, kuchyně, prádelny a ostatní místa v domu či zahradě. Samostatnou kategorií jsou vodovodní baterie pro nízkotlaké průtokové elektrické ohřívače vody.

Ekonomicky výhodná je rovněž nabídka sprchových setů - kompletů, kdy lze objednat několik komponentů najednou za výhodnou cenu. Kategorie sprchové sety - komplety rovněž obsahuje luxusní podomítkové sety. Novinkou jsou jistě nožní baterie a ideální součástí zahrady či bazénu jsou luxusní bazénové zahradní sprchy.

zobrazit pouze zboží v akci
Rozšířené vyhledávání
zavřít
otevřít
Hledaný výraz:
Filtrování
Zvolte výrobce:
Zvolte sérii:
Typ nabídky - AKCE:
Dostupnost:
Seřadit podle: Zobrazit podle:
seřadit vzestupně seřadit sestupně Název
seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena
Obrázky Seznam
Výrobce:
Tres
do 3 týdnů

Baterie pro pisoár: v chromovém provedení .

1 702 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Tres
do 3 týdnů

Baterie pro pisoár podomítková: vnější závit 1/2" G v chromovém provedení 50% úspora vody Baterie je ekologicky účinná, protože...

1 847 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Tres
do 3 týdnů

Baterie pro pisoár: zadní vstup vnější závit 1/2" G Výstup s maticí a těsněním pro trubku 10x12 Průtok 16 l/min v chromovém...

1 909 Kč
(s DPH)