Aktuální
akční
nabídka
Zvýhodněné
koupelnové
sety
Výprodej
skladových
zásob
Koupelnové
vybavení
v retro stylu
vypnout
Home » Tres

TRES - originální vodovodní baterie

TRES GRIFERÍA je rodinnou firmou s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, vyrábějící a prodávající zařizovací předměty nejvyšší kvality do koupelen a kuchyní, především vodovodní baterie sprchové, umyvadlové, vanové, kuchyňské, bidetové, záchodové a masážní panely, vaničky a příslušenství do koupelen. S pobočkou v Polsku, Portugalsku a Německu, s centrálním sídlem ve Vallirana (Barcelona), kde se vyrábí více než 3000 různých zařizovacích předmětů je Tres jednou z nejvýznamnějších firem na evropském trhu s jasným cílem − poskytovat nejlepší služby, kvalitu a cenu.

tres.jpg

Bohatá paleta výrobků TRES pokrývá potřeby i těch nejnáročnějších spotřebitelů. Estetika provedení, komfort a moderní technologie představují priority, zaručují optimální řešení modernistických trendů v kuchyních a koupelnách.

Z produktů značky "Tres" vybíráme

Výrobce:
Tres
do 14 dnů

Jednopáková bidetová baterie: v chromovém provedení s ovládací kostkou Protect Tres®- Ochranný systém, který zamezuje opaření a...

4 176 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Tres
do 14 dnů
Doprava zdarma

Set vana-sprcha: ve staré mosazi Ruční sprcha s nastavitelným držákem, proti usazování vodního kamene Flexi hadice s dvojitým opletem .

10 310 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Tres
do 14 dnů

Umyvadlová baterie 1/2": v chromovém provedení pro studenou vodu .

1 771 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Tres
do 14 dnů
Doprava zdarma

Jednopáková nástěnná baterie: včetně nerozdělitelného zabudovaného tělesa ramínko 245 mm v ocelovém provedení ručka .

8 611 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Tres
do 14 dnů
Doprava zdarma

Termostatický podomítkový elektronický sprchový set SHOWER TECHNOLOGY: Včetně elektronického ovládání (černá barva) Zabudovaná...

32 254 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Tres
do 14 dnů
Doprava zdarma

Jednopáková nástěnná baterie: včetně nerozdělitelného zabudovaného tělesa ramínko 185 mm v matném černém provedení ručka .

10 655 Kč
(s DPH)