Aktuální
akční
nabídka
Zvýhodněné
koupelnové
sety
Výprodej
skladových
zásob
Koupelnové
vybavení
v retro stylu
vypnout
Home » Tres

TRES - originální vodovodní baterie

TRES GRIFERÍA je rodinnou firmou s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, vyrábějící a prodávající zařizovací předměty nejvyšší kvality do koupelen a kuchyní, především vodovodní baterie sprchové, umyvadlové, vanové, kuchyňské, bidetové, záchodové a masážní panely, vaničky a příslušenství do koupelen. S pobočkou v Polsku, Portugalsku a Německu, s centrálním sídlem ve Vallirana (Barcelona), kde se vyrábí více než 3000 různých zařizovacích předmětů je Tres jednou z nejvýznamnějších firem na evropském trhu s jasným cílem − poskytovat nejlepší služby, kvalitu a cenu.

tres.jpg

Bohatá paleta výrobků TRES pokrývá potřeby i těch nejnáročnějších spotřebitelů. Estetika provedení, komfort a moderní technologie představují priority, zaručují optimální řešení modernistických trendů v kuchyních a koupelnách.

Z produktů značky "Tres" vybíráme

Výrobce:
Tres
do 14 dnů

Masážní sprcha AQUA PLUS: 2 typů proudění vody v chromovém provedení .

423 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Tres
do 14 dnů
Doprava zdarma

Termostatická baterie podomítková BLOCK SYSTEM: v chromovém provedení s ovládací kostkou s uzávěrem a regulací průtoku (3-cestná)...

23 326 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Tres
do 14 dnů

Umyvadlový ventil: s volným (vždy otevřeným) odtokem zátka průměr 72 mm v chromovém provedení .

551 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Tres
do 14 dnů
Doprava zdarma

Jednopáková nástěnná baterie: včetně nerozdělitelného zabudovaného tělesa ramínko 185 mm v matném černém provedení ručka .

7 942 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Tres
do 14 dnů

Vestavěná jednopáková baterie: jednocestná včetně podomítkového tělesa v chromovém provedení ručka .

1 809 Kč
(s DPH)
Výrobce:
Tres
do 14 dnů
Doprava zdarma

Podomítkový termostatický sprchový set: s uzávěrem a regulací průtoku (2-cestná) Včetně podomítkového termostatického tělesa Sprcha...

48 208 Kč
(s DPH)