Pěnové hasící přístroje

Na hořlavé kapaliny jsou vhodné především pěnové hasící přístroje. Nabízíme hasící přístroje a příslušenství a požární hlásiče kouře pro byty, rodinné domy nově postavené nebo po rekonstrukci, hasící přístroje pro automobily a hydrantové vybavení.

Nabídka hasících zařízení dále zahrnuje kategorie: pěnové hasící přístroje, práškové hasící přístroje, plynové hasící přístroje, sněhové hasící přístroje, vodní hasící přístroje, speciální hasící přístroje a příslušenství, hydrantové systémy.

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 5
  • 1
  • Stránkování 

1 184 Kč
Do 7 dnů


2 l - Pěnový 2l hasicí přístroj pro třídu požáru F - požáry rostlinných a živočišných tuků a olejů. Speciální pěnový hasicí přístroj. Na hořlavé kapaliny jsou vhodné především pěnové hasící přístroje.


1 276 Kč 1 402 Kč

-9%
Do 7 dnů

6 l - Pěnový 6l hasicí přístroj. Na hořlavé kapaliny jsou vhodné především pěnové hasící přístroje.


1 402 Kč 1 558 Kč

-10%
Do 7 dnů

9 l - Pěnový 9l hasicí přístroj. Na hořlavé kapaliny jsou vhodné především pěnové hasící přístroje.


2 234 Kč
Do 7 dnů


6 l - Pěnový 6l hasicí přístroj pro třídu požáru F - požáry rostlinných a živočišných tuků a olejů. Speciální pěnový hasicí přístroj. Na hořlavé kapaliny jsou vhodné především pěnové hasící přístroje.


3 048 Kč
Do 7 dnů


9 l - Pěnový 9l hasicí přístroj pro třídu požáru F - požáry rostlinných a živočišných tuků a olejů. Speciální pěnový hasicí přístroj. Na hořlavé kapaliny jsou vhodné především pěnové hasící přístroje.


Počet nalezených produktů 5
  • 1
  • Stránkování