Speciální hasící přístroje

Automatická hasící koule, automatický hasící systém do automobilu, automatické systémy, to jsou speciální hasící přístroje. Nabízíme hasící přístroje a příslušenství a požární hlásiče kouře pro byty, rodinné domy nově postavené nebo po rekonstrukci, hasící přístroje pro automobily a hydrantové vybavení.

Nabídka hasících zařízení dále zahrnuje kategorie: pěnové hasící přístroje, práškové hasící přístroje, plynové hasící přístroje, sněhové hasící přístroje, vodní hasící přístroje, speciální hasící přístroje a příslušenství, hydrantové systémy.

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 4
  • 1
  • Stránkování 

148 Kč
Do 7 dnů


Univerzální hasící spray. Hasící spraye naleznou použití v automobilu, na motocyklu, na menší elektroniku, při kempování apod... jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyn


1 777 Kč
Do 7 dnů


Automatická hasící koule je nejjednodušší způsob ochrany před ohněm. V případě požáru stačí pouze vrhnout HASICÍ KOULI do ohniska požáru. Jednoduché použití, vhodná pro každého!


2 950 Kč
Do 7 dnů


6 kg - Automatický plynový hasicí systém do auta, slouží pro ochranu uzavřených prostor motorů osobních a nákladních automobilů, elektrorozvaděčů aj.


12 999 Kč
Do 7 dnů


6 kg - Automatické hasící zařízení. V případě požáru spustí teplotní čidlo automatické hasící zařízení. Praktické a jednoduché použití, vhodná pro každého!


Počet nalezených produktů 4
  • 1
  • Stránkování