Kloubové a teleskopické hliníkové žebříky

Kloubové a teleskopické hliníkové žebříky vhodné pro stavbu, dům i zahradu. Skládací hliníkové žebříky do kufru auta vhodné pro řemeslníky i domácí kutily, kteří potřebují tento žebřík převážet. Teleskopické žebříky umožňují žebřík postavit v terénu s různou výškovou úrovní jako jsou schodiště, terasy, podia atd. V této skupině najdete kloubové a teleskopické hliníkové žebříky, které jsou unikátním řešením dosahujícím nadstadardní variability a univerzálnosti.

Teleskopický žebřík nebo také kloubový žebřík je určen především řemeslníkům a odborným profesím. Mechanismus ocelových kloubů je však nutno důsledně chránit před prachem a pískem!

Internetový obchod LUXO HOME dále nabízí ze sortimentu hliníkových žebříků kvalitní a praktické: hliníkové žebříky jednodílnédvoudílné žebříky a třídílné hliníkové žebříkykloubové a teleskopické žebříkyhliníkové štafle a také hliníkové a ocelové schůdky pro domácnost i pro náročné výrobní a skladovací prostory. Hliníkové žebříky jsou nezbytnou součástí v každém bytě, domě, kanceláři, dílně, garáži, prostě v domácnosti či na zahradě.

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 1
  • 1
  • Stránkování 

3 566 Kč
Skladem


Kloubový hobby žebřík lze použít jako štafle, opěrný žebřík, stejně tak jako pracovní plošinu.


Počet nalezených produktů 1
  • 1
  • Stránkování