Pracovní plošiny

Pracovní plošiny a hliníkové lešení vhodné do interiérů i exteriérů, na stavební práce venku i uvnitř domu, na malování a údržbu domácnosti i na fasády či zednické práce. Sestavy hliníkového pojízdného lešení lze kombinovat do různých pracovních výšek. Rozumná cena za kvalitní zpracování činí toto hliníkové lešení dostupnými každému řemeslníkovi. Stejně tak stojí za úvahu pořízení vlastního lešení při rozsáhlejších opravách, rekonstrukcích ci samotné stavbě domu. Montáž lešení a následná demontáž je otázkou několika minut. 

Internetový obchod LUXO HOME dále nabízí ze sortimentu hliníkových žebříků kvalitní a praktické: hliníkové žebříky jednodílnédvoudílné žebříky a třídílné hliníkové žebříkykloubové a teleskopické žebříkyhliníkové štafle a také hliníkové a ocelové schůdky pro domácnost i pro náročné výrobní a skladovací prostory. Hliníkové žebříky jsou nezbytnou součástí v každém bytě, domě, kanceláři, dílně, garáži, prostě v domácnosti či na zahradě.

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 1
  • 1
  • Stránkování 

4 600 Kč
Skladem


Multifunkční pracovní plošina je vyrobena z kvalitního lehkého hliníku. Možné použítí jako pracovní plošina, pracovní plošina s úpravou pro schody, výsuvný žebřík nebo jako štafle.


Počet nalezených produktů 1
  • 1
  • Stránkování