Hasící přístroj práškový P1Če hasící přístroj práškový 1 kg

Přenosný hasicí přístroj práškový podle normy EN3/7. Práškové hasící přístroje jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyny a elektrické zařízení pod proudem. Celý popis

P1Če hasící přístroj práškový 1 kg, B 34

298 Kč (včetně DPH) / ks
Do 7 dnů


Popis

Barva:

červená

Materiál: kov, pryž, plast
Rozměry:

Hasební schopnost A 5

Hasební schopnost B/C 34

Hmotnost 2 kg

Hmotnost hasiva 1 kg

Popis:

Přenosný hasicí přístroj práškový podle normy EN3. Práškové hasící přístroje jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyny a elektrické zařízení pod proudem. Kvalitní hasící přístroj.

Typ P1Če

Hmotnost hasiva 1kg

Třídy požáru ABC

Norma EN 3/7

Rating 5A/34B/C

Teplotní rozmezí -30°C až 60°C

Vhodný pro použití do automobilu!

Balení: v kartónových krabicích s měkčenou fólií
Záruční podmínky:
2 roky
Poznámka:

Pro kolaudaci domu, kanceláře nebo dílny je potřeba objednat Revize. Přístroj Vám můžeme dodat také včetně platné revize na 1 rok za příplatek 150 Kč. Nemusíte už nikde shánět revizního technika.

Pokud se rozhodnete zakoupit hasící přístroj včetně revize, napište nám to prosím do poznámky v posledním kroku objednávky. Děkujeme.

Alternativní zboží

Hasící přístroj práškový P4Če hasící přístroj práškový 4 kg, B 70

Přenosný hasicí přístroj práškový podle normy EN3/7. Práškové hasící přístroje jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyny a elektrické zařízení pod proudem.

615 Kč
Do 7 dnůHasící přístroj Práškový hasící přístroj na kovy 9 kg třída D

9 kg - Práškový 9 kg hasicí přístroj pro třídu požáru D - požáry lehkých alkalických kovů (hořčík a jeho slitiny s hliníkem) Speciální práškový hasicí přístroj na kovy. Práškové hasící přístroje jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyny a elektrické zařízení pod proudem.

2 861 Kč
Do 7 dnůHasící přístroj Práškový hasící přístroj na kovy 6 kg třída D

6 kg - Práškový 6 kg hasicí přístroj pro třídu požáru D - požáry lehkých alkalických kovů (hořčík a jeho slitiny s hliníkem) Speciální práškový hasicí přístroj na kovy. Práškové hasící přístroje jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyny a elektrické zařízení pod proudem.

2 370 Kč
Do 7 dnůHasící přístroj práškový PG50L hasící přístroj pojízdný práškový 50 kg

Pojízdný hasicí přístroj práškový podle normy EN3/7. Práškové hasící přístroje jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyny a elektrické zařízení pod proudem.

10 990 Kč
Do 7 dnů


Hasící přístroj Práškový hasící přístroj na kovy 12 kg třída D

12 kg - Práškový 12kg hasicí přístroj pro třídu požáru D - požáry lehkých alkalických kovů (hořčík a jeho slitiny s hliníkem) Speciální práškový hasicí přístroj na kovy. Práškové hasící přístroje jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyny a elektrické zařízení pod proudem.

3 488 Kč
Do 7 dnůHasící přístroj práškový P6Če hasící přístroj práškový 6 kg

Přenosný hasicí přístroj práškový. Práškové hasící přístroje jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyny a elektrické zařízení pod proudem.

665 Kč
Do 7 dnůHasící přístroj práškový P6Če hasící přístroj práškový 6 kg - vyšší rating

vyšší rating - Přenosný hasicí přístroj práškový podle normy EN3/7. Vyšší rating. Práškové hasící přístroje jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyny a elektrické zařízení pod

715 Kč
Do 7 dnůHasící přístroj práškový P2Če hasící přístroj práškový 2 kg

Přenosný hasicí přístroj práškový podle normy EN3/7. Práškové hasící přístroje jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyny a elektrické zařízení pod proudem.

431 Kč
Do 7 dnůHasící přístroj CERV031 Hasicí přístroj práškový 9kg 27A/144B/C

9 kg - Přenosný hasicí přístroj práškový podle normy EN3/7. Práškové hasící přístroje jsou téměř univerzální, dají se použít na hašení pevných látek, ale také na hořlavé kapaliny, plyny a elektrické zařízení pod proudem.

980 Kč
Do 7 dnů