LED pásky, LED moduly

LED pásky - ideální pro kuchyňské linky - jsou osazené LED diodami do samolepícího ohebného pásu. VÝHODY LED světelných zdrojů

Led pásek je díky své konstrukci velice dobře ohebný, díky nízké spotřebě, malým rozměrům a snadné montáži je možné LED pásek využít jako osvětlení i takových míst, kde by jiné zdroje světla neuspěly např. pro kuchyňské linky, v šatnách, na schodištích, do podhledů nebo další instalace jako osvětlení vitrín, polic, zboží v obchodech, exponátů v muzeích či stylové osvětlení barů, orientační osvětlení, reklamní účely.

LED pásek je ideální pro montáž do hliníkového profilu.

V kategorii LED světelné zdroje dále nabízíme LED žárovky, LED pásky, Hliníkové profily, LED trubice a žářivky, LED podhledová svítidla,LED zdroje a řídící jednotky.

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 3
  • 1
  • Stránkování 

Revoluce ve způsobu svíceníLED modul 4xSDM5050 LED moduly mají široké využití: reklamy, dekorace, obývací pokoje, kanceláře, osvětlení venkovních chodeb apod. Zadní strana LED modulu je opatřena lepicí pěnovou páskou, která usnadňuje instalaci a zaručuje dlouhodobou přilnavost k podkladovému materiálu.

29 Kč
SklademLED pásky jsou osazené LED diodami do samolepícího ohebného pásu.

250 Kč Původní cena: 845 Kč
Ušetříte: 595 Kč

-70%
ihned k odběru


Revoluce ve způsobu svíceníQUAD čtyřnásobná RGB LED, včetně krytky a clipu Unikátní barevné LED vodotěsné osvělení pro různorodou aplikaci. Modulární systém bodového barevného LED osvětlení s vysokou intenzitou tzv.

1 280 Kč
2 - 3 týdnyPočet nalezených produktů 3
  • 1
  • Stránkování