Dřevojas

Právě jsme rozšířili nabídku koupelnového nábytku o oblíbeného českého výrobce koupelnových skříněkumyvadel - Dřevojas.

Nábytek do koupelny si člověk vybírá většinou jen jednou za život, a proto klade Dřevojas velký důraz na jeho kvalitu. Koupelnové skříňky vyrábí na nejmodernějších strojích a ručí za perfektní kvalitu, proto na něj poskytuje neobvyklou 5letou záruku.

 

 

 

Na detailech záleží, a tak v koupelnových skříňkách najdete to nejlepší kování od německé značky Hettich. Na tyto výsuvy a závěsy se můžete stoprocentně spolehnout. Mají pomalý, a tím pádem i tichý dojezd, jsou testovány na 80 000 cyklů (otevřít/zavřít) a platí na ně doživotní záruka.

V nabídce výrobce Dřevojas najdete jak tradiční, tak moderní minimalistická pojetí. U každé řady nabízí hned několik druhů laků či dekorů. Standardně nabízí více než 10 dřevodekorů, imitace betonu, moderní odstíny šedé nebo klasické lakované provedení v trendy béžové či nejoblíbenější koupelnové barvě, bílé (lesklé i matu).

 

 

 

Koupelnový nábytek Dřevojas k vám domů pošleme smontovaný. Nebude na vás čekat žádná „skládačka“, která by vám překazila radost z nového vybavení a oddálila očekávaný výsledek. Naše skříňky stačí přimontovat ke zdi a je hotovo! 

Vybírejte z pestré nabídky koupelnových skříněk včetně umyvadla, doplňkových vysokých skříněk a semozřejmě z pestré nabídky zrcadelzrcadel s osvětlením, samostatného osvětlení zrcadel a koupelnových galerek.