Bytové jádro - možnosti rekonstrukce

 

Rekonstrukci bytového jádra v závislosti na přání zákazníka můžeme provádět několika způsoby. Nejpraktičtějším a nejlevnějším způsobem, který běžně využívá naprostá většina zákazníků internetového obchodu LUXO koupelny, je výměna staré vany a umyvadla za otočný panelákový set, nebo nahrazení staré vany sprchovým boxem.

 

1. Nový otočný set, nebo-li panelákový set do bytového jádra

 

Prvním oblíbeným způsobem pro rekonstrukci koupelny v panelovém domě je výměna původního otočného umyvadla a vany. Doporučujeme výměnu kompletního otočného setu. LUXO koupelny nabízí nový typ otočného umyvadla v setu s potřebným příslušenstvím. K tomu dodáváme kompatibilní obdélníkovou vanu a samozřejmě vanové baterie, nebo vanové sety dle vlastního výběru. Novou koupelnu pak můžete doplnit novou koupelnovou skříňkou a dalšími koupelnovými doplňky. Praktické je robněž využití moderních plastových obkladů do koupelny. Veškeré koupelnové vybavení nabízíme za bezkonkurenční ceny. Kompletní odbornou instalaci otočného setu a celou rekonstrukci koupelny vám rádi provedou naši odborníci.

 

Doporučený obsah setu:

 

 

 

 

 

2. Volně stojící sprchový box do bytového jádra

 

Druhým oblíbeným způsobem pro rekonstrukci koupelny v panelovém domě je výměna původního umyvadla a vany za samostatný sprchový box a novou koupelnovou skříňku s umyvadlem. Výhodou sprchového boxu je jednoduchá instalace. Stačí box postavit do rohu koupelny a napojit na původní přívod vody a odpad. LUXO koupelny dále nabízí bohatý výběr koupelnových skříněk s umyvadlem a koupelnových doplňků. Samozřejmostí je pestrá nabídka na umyvadlové baterie dle vlastního výběru. Novou koupelnu pak můžete doplnit moderními koupelnovými doplňky. Veškeré koupelnové vybavení nabízíme za velmi nízké ceny. Praktické je rovněž využit kromě klasické dlažby, také moderní plastové obklady LOME do koupelny. Kompletní odbornou instalaci sprchového boxu a celou rekonstrukci koupelny vám rádi provedou naši odborníci.

 

Doporučený obsah setu:

 

 

 

 

 

Příklad rekonstrukce bytového jádra výměnou původního umyvadla a vany za volně stojící sprchový box a koupelnovou skříňku s umyvadlem. Výhodou sprchového boxu je jeho jednoduché napojení na přívod vody a odpad. Na zdi byly použity plastové obklady LOME. Na podlahu klasická dlažba. Dále umyvadlová baterie a další koupelnové doplňky.

 

 

3. Rekonstrukce bytového jádra dle vlastního výběru

 

Posledním, rovněž velmi využívaným způsobem pro rekonstrukci koupelny v panelovém domě, je kompletní rekonstrukce bytového jádra nahrazením původního koupelnového vybavení za nové dle vlastního výběru zákazníka. Znamená to obložit koupelnu novými obklady a dlažbou, vybrat koupelnový nábytek, baterie, vanu, nebo sprchový kout. Novou koupelnu pak můžete doplnit dalšími koupelnovými doplňky. Praktické je robněž využití moderních plastových obkladů do koupelny. Veškeré koupelnové vybavení nabízíme za bezkonkurenční ceny. Kompletní odbornou instalaci a celou rekonstrukci koupelny vám rádi provedou naši odborníci.

 

 

 

GRAFICKÝ 3D NÁVRH KOUPELNY ZDARMA!

 

Připravíme Vám podle Vašich představ realistickou vizualizaci ve 3D, aby jste přesně viděli, jak bude Vaše nová koupelna vypadat. V grafickém 3D návrhu v programu ViSoft můžete detailně vidět, jak bude koupelna vypadat s Vámi vybranými komponenty, ještě předtím, než si u nás koupelnové vybavení a především obklady a dlažby zakoupíte. 

Pokud u nás následně zboží zakoupíte, vytvoříme Vám grafický návrh ZDARMA!.

Návrh obsahuje grafické zpracování jedné koupelny a záloha na grafický návrh je 1500 Kč.

 

 

Grfický 3D návrh Vám vytvoříme

ZDARMA.

 

ZDARMA pouze pokud si zakoupíte koupelnové vybavení v našem e-shopu. Běžná cena je 1500 - 2000 Kč.

 

Grafický 3D návrh Vám zpracujeme

do týdne.

 

Konkrétní datum Vám sdělíme po objednání služby.

 

 

Pokud máte zájem o 3D návrh stačí

nás kontaktovat.

 

 
 

 

 

 

 

Kontaktujte nás prosím pomocí kontaktů na stránce kontakty. Děkujeme.

 

Prohlédněte si vybrané ukázky některých realizací nových koupelen naší firmou.

 

Vybrali jsme pro vás nabídku nejlevnějšího koupelnového vybavení na stránce výprodej skladových zásob.

 
 

 

Rekonstrukce koupelen v Litvínově a blízkém okolí!

Provádíme instalatérské a topenářské práce, dále částečné i úplné rekonstrukce starých koupelen v Litvínově a blízkém okolí. Neváhejte nás kontaktovat!

 

 

Provádíme renovace bytových jader v panelových domech

 

 

 

nahoru