Drtiče kuchyňského odpadu pro domácnost

Drtiče kuchyňského odpadu pro všechny běžné domácnosti. Nabízíme celou řadu drtičů odpadu různých rozměrů a výkonů. Všechny drtící komponenty jsou z nerezové oceli, mají dostatečný výkon a odhlučnění motoru. Udržujte čistotu a vůni ve vaší kuchyni nebo ve vaší gastro provozovně.

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 3
  • 1
  • Stránkování 

6 500 Kč 8 125 Kč

-20%
Skladem

Náhrada za model MODEL55Potravinové zbytky jsou nepříjemné a často zapáchají. Použítím drtiče kuchyňského odpadu zůstává Vaše kuchyň stále čistá a hygienická.


15 291 Kč 16 990 Kč

-10%
Zboží na dotaz

Kompaktní provedení Motor: indukční, asynchronní s pohonem Dura Drive Výkon: 540 W Napájení 230 V Napájecí kabel s koncovkou pro zásuvku s uzeměním Stálý výkon motoru (cca 1725°/min.) i při zatížení Obsah drtící komory: 1100 ml Antikorozní úprava drtící komory Tepelná pojistka Ochrana proti přetížení Drtící elementy z nerez oceli, uzpůsobené proti případnému zaseknutí Velmi tichý chod Antivibrační zóny Dvojnásobný drtící systém Auto-reverzní chod Dvou-polohové nerezové sítko v základní výbavě Vestavěný bezpečný pneumatický spínač Pro instalaci do kuch.


18 891 Kč 20 990 Kč

-10%
Zboží na dotaz

Kompaktní provedení Motor: indukční, asynchronní s pohonem Dura Drive Výkon: 560 W Napájení 230 V Napájecí kabel s koncovkou pro zásuvku s uzeměním Stálý výkon motoru (cca 1725°/min.) i při zatížení Obsah drtící komory: 1200 ml Antikorozní úprava drtící komory Tepelná pojistka Ochrana proti přetížení Drtící elementy z nerez oceli, uzpůsobené proti případnému zaseknutí Extrémě tichý chod Antivibrační zóny Trojnásobný drtící systém Auto-reverzní chod Dvou-polohové nerezové sítko v základní výbavě Vestavěný bezpečný pneumatický spínač Pro instalaci do kuch.


Počet nalezených produktů 3
  • 1
  • Stránkování