Seženeme Vám také produkty, které jste u nás nenašli - Kontaktujte nás

O nás

LUXO HOME je prověřená společnost zabývající se prodejem koupelnového vybavení, která v posledních letech rožšiřuje svůj sortiment také do oblasti bydlení a kompletního vybavení pro dům, zahradu, domácnost, dílnu i garáž. LUXO HOME nabízí své služby v klasickém internetovém obchodě LUXO Koupelny, ale také velkoobchodně.

Společnost se rovněž zabývá rekonstrukcí a renovací koupelen, WC a kuchyní a také bytových jader.

Internetový obchod LUXO Koupelny se zaměřuje především na prodej kvalitního koupelnového vybavení a dále ostatního zařízení pro dům či byt za rozumné ceny.

LUXO Koupelny nabízí koupelnové zboží kvalitních výrobců: koupelnový nábytek, koupelnové skříňky s umyvadlem, doplňkové koupelnové skříňky, vany, vanové zástěny, sprchové kouty a sprchové vaničky, zrcadla, vodovodní baterie, masážní vany, hydromasážní a parní boxy, průtokové ohřívače vody a masážní panely, umyvadla, koupelnové radiátory, koupelnové doplňky a ostatní vybavení koupelny, domu a zahrady.

LUXO HOME stále rozšiřuje nabídku o nové moderní produkty, které splňují všechny požadavky na vysokou kvalitu, funkčnost a design, dle přání zákazníků.

 

 

nahoru