Příslušenství a doplňky k žebříkům

Příslušenství a doplňky k hliníkovým žebříkům, to jsou praktické a nenahraditelné pomůcky, které maximálně zvýší efektivnost, pohodlí a bezpečnost vaší konkrétní práce, jenž na hliníkovém žebříku vykonáváte. Zakoupení nového hliníkového žebříku představuje pouze pořízení nového nástroje do Vaší dílny, či na Vaši zahradu.

Žebřík má ovšem jednu nevýhodu, kterou zjistí každý uživatel až v okamžiku, kdy chce na tomto zařízení vykonávat konkrétní činnost. Pokud na něm stojíte, máte na práci vždy k dispozici pouze jednu ruku a Vás pak čekají opakované sestupy a výstupy pro každou potřebnou maličkost. Tato nevýhoda se dá eliminovat právě pomocí palety praktických pomůcek, tedy doplňků a příslušenství pro hliníkové žebříky. Povrchová úprava pozinkováním zaručuje vysokou životnost příslušenství. Nastavení lze upravit pro jakýkoli typ žebříku.

Internetový obchod LUXO HOME dále nabízí ze sortimentu hliníkových žebříků kvalitní a praktické: hliníkové žebříky jednodílnédvoudílné žebříky a třídílné hliníkové žebříkykloubové a teleskopické žebříkyhliníkové štafle a také hliníkové a ocelové schůdky pro domácnost i pro náročné výrobní a skladovací prostory. Hliníkové žebříky jsou nezbytnou součástí v každém bytě, domě, kanceláři, dílně, garáži, prostě v domácnosti či na zahradě.

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 1
  • 1
  • Stránkování 

1 969 Kč
ihned k odběru

Rhino Safe Clamp - držák žebříků, uchycení žebříku na střešní nosič 2ks.


Počet nalezených produktů 1
  • 1
  • Stránkování