Seženeme Vám také produkty, které jste u nás nenašli - Kontaktujte nás
UMYVADLOVÁ BATERIE SELEN Tělo inspirované geometrickými tvary v kombinaci s ergonomickou rukojetí dodává kolekci baterií Selen nadčasový charakter, který se bude dobře vyjímat v moderních interiérech. Vyvážené proporce a třpytivé chromované obložení zdůrazní nenucenou eleganci interiéru. Celý popis
UMYVADLOVÁ BATERIE SELEN
Tělo inspirované geometrickými tvary v kombinaci s ergonomickou rukojetí dodává kolekci baterií Selen nadčasový charakter, který se bude dobře vyjímat v moderních interiérech. Vyvážené proporce a třpytivé chromované obložení zdůrazní nenucenou eleganci interiéru.UMYVADLOVÁ BATERIE SELEN Tělo inspirované geometrickými tvary v kombinaci s ergonomickou rukojetí dodává kolekci baterií Selen nadčasový charakter, který se bude dobře vyjímat v moderních interiérech. Vyvážené proporce a třpytivé chromované obložení zdůrazní nenucenou eleganci interiéru.
Stojánková umyvadlová baterie SUARO, včetně výpusti Klik-Klak, chrom (S951-236) výška baterie 15,7 cm připojení k přívodu vody 3/8" včetně flexibilních hadic balení obsahuje kovovou výpust pro umyvadla s přepadem kartuš 3,5 cm Stojánková umyvadlová baterie SUARO v chromovém provedení je dodávána včetně flexibilních hadiček o délce 40 cm.
Umyvadlová baterie CARI jednopáková, jednootvorová, stojánková, s pevným výtokovým ramínkem, CHROM, s výpustí plastovou (S951-040 ) keramická kartuš chrom plastová krytka G1 1/4 flexi připojovací hadičky G3/ 8 průtok třídy S průtok 15 - 19,8/ min. záruka 5 let .
Kvalitní testovaná a cenově přístupná série bez výpusti
V retro stylu si dnes můžete vybavit celou koupelnu počínaje například touto sérií přes vanu Retro, doplňky Diamond až po keramiku Retro nebo Classic. Dojem starší patiny může umocnit bronzová povrchová úprava, ve které taktéž nabízíme veškeré příslušenství.
Elegantní design s hranatými liniemi katruše 25 mm
V retro stylu si dnes můžete vybavit celou koupelnu počínaje například touto sérií přes vanu Retro, doplňky Diamond až po keramiku Retro nebo Classic. Dojem starší patiny může umocnit bronzová povrchová úprava, ve které taktéž nabízíme veškeré příslušenství.
Umyvadlová baterie LUVIO jednopáková, jednootvorová, stojánková, s pevným výtokovým ramínkem, CHROM, s výpustí kovovou KLIK - KLAK (S951-051 ) keramická kartuš chrom click-klak G1 1/4 flexi připojovací hadičky G3/ 8 průtok třídy S průtok méně než 9l/ min. záruka 10 let .
Retro masivní design s krátkým chodem ovládací hlavice s výpustí jednootvorová
Stojánková vysoká umyvadlová baterie MILLE s klik klak výpustí, páková, chrom (S951-354) výška baterie 27 cm připojení k přívodu vody 3/8" včetně flexibilních hadic balení obsahuje výpust pro umyvadla s přepadem Stojánková umyvadlová baterie MILLE v chromovém provedení je dodávána včetně flexibilních hadiček o délce 35 cm.
Umyvadlová baterie VERO jednopáková, jednootvorová, stojánková, s pevným výtokovým ramínkem, CHROM, s výpustí kovovou (S951-042 ) chrom kovová zátka G1 1/4 flexi připojovací hadičky G3/ 8 průtok třídy S průtok méně než 9l/ min. záruka 5 let .
Retro masivní design s krátkým chodem ovládací hlavice bez výpusti jednootvorová
Umyvadlová baterie MILLE jednopáková, jednootvorová, stojánková, s pevným výtokovým ramínkem, CHROM, s výpustí kovovou (S951-045 ) keramická kartuš chrom kovová zátka G1 1/4 flexi připojovací hadičky G3/ 8 průtok třídy S průtok méně než 9l/ min. záruka 5 let .
Oblý robustní design bez výpusti tříkroková kartuš pro sníženou spotřebu vody. Inovativní design s průlomovou technologií výkyvným perlátorem +-7°
Vodovodní baterie KIRKÉ CRYSTAL se svým designem řadí mezi baterie, které můžete použít jak v koupelně moderní, tak i v koupelně zařízené v retro stylu. Oproti kohoutkovým retro bateriím poskytují výhodu v pákovém ovládání.
V retro stylu si dnes můžete vybavit celou koupelnu počínaje například touto sérií přes vanu Retro, doplňky Diamond až po keramiku Retro nebo Classic. Dojem starší patiny může umocnit bronzová povrchová úprava, ve které taktéž nabízíme veškeré příslušenství.