Seženeme Vám také produkty, které jste u nás nenašli - Kontaktujte nás

Otočná umyvadla

Akrylátová otočná umyvadla jsou vhodná do paneláků, bytových jader, do malých koupelen, kde není dostatek prostoru. Výhodné je pořídit si otočné umyvadlo včetně kompletního příslušenství. Ideální je právě nabízený panelákový set s otočným umyvadlem, který obsahuje rovnou kompletní příslušenství otočného umyvadla nutnou pro instalaci do stávající koupelny klasicky na okraj vany. Otočné akrylátové umyvadlo slouží jako náhrada za starší smaltované otočné umyvadlo používané dříve do panelákových koupelen 

K panelákovému setu je vhodné zakoupit také další vybavení koupelny k otočnému umyvadlu, vybavení pro bytové jádro v paneláku Klasickou obdélníkovou vanu z nabídky smaltovaných nebo akrylátových van, nebo vanu doporučenou pro otočné umyvadlo. Dále umyvadlovou a vanovou baterii, sprchový set, nebo přímo vyráběné baterie pro umyvadlo a vanu vhodné především právě pro bytové jádro, nebo-li do panelákových koupelen.

Malou koupelnu můžeme doplnit koupelnovou skříňkou menších rozměrů, zrcadlem s osvětlením, nebo zrcadlovou skříňkou a dalšími koupelnovými doplňky.

 

Zvolené filtry:
Počet nalezených produktů 1
  • 1
  • Stránkování 

4 509 Kč
Skladem

Akrylátové otočné umyvadlo včetně příslušenství vhodné do paneláků, bytových jader, do malých koupelen.


Počet nalezených produktů 1
  • 1
  • Stránkování 

nahoru