Rekonstrukce koupelny a kuchyně Litvínov - květen 2022

 

Rekonstrukce koupelnyWCkuchyně v cihlovém domě v Litvínově. U této realizace proběhla kompletní výměna dlažby a obkladů. Použili jsme přitom obkladů MINERALS a dekorů VISUAL od výrobce Keramika Soukup. Rovněž dlažba z příslušné série pochází od stejného dodavatele. Instalační materiál dodala firma Ceresit. Flexibilní lepidlo CM14 Universal a spárovací hmoty Bahama včetně silikonu CS25.

koupelně jsme na přání zákazníka instalovali z nabídky našeho internetového obchodu LUXO koupelny kompletní vybavení. Sprchový čtvrtkruhový kout výrobce MEREO složený ze zástěny a vaničky. Ten jsme vybavili ruční sprchou a sprchovou hadicí , sprchovou tyčí RAV Slezáka sprchovou baterií JB sanitary D106000. Umyvadlový komplet tvoří dále koupelnová skříňka s umyvadlem SELLA SILVER od MK Městec, Sapho zrcadlová galerka a také sifon, umyvadlová stojánková baterie JB sanitary D100500 série Tira. Koupelnové osvětlení je vyřešeno LED světlem HELEN výrobce Deftrans.

WC obsahuje populární wc sedátko s potiskem a pomalým sklápěním JASMIN od německého dodavatele SCHUTTE. Revizní dvířka dodalo Sapho. Instalatérské součástky pochází od firmy MEREO. Vlnovce, připojovací hadice, pračkové ventily a pračkové sifony taktéž.

Kuchyň jsme podle požadavků zákazníka vybavili kuchyňskou linkou a pracovní deskou LUCIAN z BAUMAXU, dřezová baterie je instalována Jakarta od firmy Ainteriéry. Police SONOMA.

Kuchyň i koupelna byly vytvořeny dle 3D grafického návrhu v současném moderním designu a byly vybaveny kvalitním zbožím ze sortimentu obchodu LUXO koupelny, včetně vodoinstalatérské práce, elektroinstalace, stavební a zednické práce, obkladů a dlažeb...

 

 

NAŠE SLUŽBY:

Renovace bytových jader v panelových domech.

Rekonstrukce koupelen, WC, kuchyní, bytů v Litvínově a blízkém okolí! 

Provádíme také instalatérské a topenářské práce. Neváhejte nás kontaktovat!

 

Prohlédnout další realizace

 

 

nahoru