Seženeme Vám také produkty, které jste u nás nenašli - Kontaktujte nás

Terasová dlažba, zatravňovací dlažba a stínící rohože pro balkóny, terasy a zahrady

 

Terasová dlažba představuje dokonalou harmonii mezi estetikou a funkčností. Dlaždice z recyklovaného granulátu v imitaci různých materiálů zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Praktické drážky na dlažbě zajišťují odtok přebytečné vody. A tedy se voda neshromažďuje mezi dlažbou a zemí, což zamezí vzniku plísně.

 

 

Dlaždici je možné použít, jak v interiéru domu, na terase, tak i u bazénu. Jakékoliv prostranství se tedy může proměnit na schůdné „se stylem“. Zámkový systém umožňuje rychlý a jednoduchý způsob pokládky i rozebrání. Díky bočních spojovacích háčku je instalace Terasové dlažby velmi jednoduchá a hlavně rychlá.

 

 

 

Zatravňovací dlažba pro zpevnění travnatých ploch využívající kotvících trnů a kvalitních zámků, zajištuje maximální stabilitu při pojezdu a parkování vozidel a zároveň nebrání vsakování srážek.

Zatravňovací dlažba má originálně propracovanou vnitřní strukturu příček a je jednou z nejpevnějších plastových tvárnic na našem trhu. Ve srovnání s betonovými tvárnicemi umožnují tvárnice podstatně větší zatravnění (více než 80 %) a vytváří tak přírodní ráz plochy a zahrady. Plastová dlažba rovněž neabsorbuje vodu potřebnou pro růst trávy.

 

 

Zatravňovací dlaždice je vyrobena z ekologického 100 % recyklovatelného polyethylénu, který je UV stabilní a velice odolný proti nepřízni počasí.

Díky zámkům, které umožňují pevné spojení jednotlivých dílù, je možno tvárnice používat i v přechodu do mírných svahů (cca 10°). Například přechod k vodním plochám, nebo jako schody v zahradě. Plastová zatravňovací dlažba se pokládá velmi jednoduše. Optimální je nosná vrstva, která se skládá z dostatečné vrstvy štěrku.

 

 

Stínící rohože a rohože na ploty, zábradlí a zdi. Rohože z bambusu, rákosu a ratanu vytvoří příjemné prostředí stíněné od slunce i nežádoucích pohledů okolí. Stínící rohože, pásy a tkaniny z umělého ratanu.

Rohože na ploty a zábradlí vám doma vytvoří příjemné prostředí stíněné od slunce i nežádoucích pohledů okolí. Nabízíme rohože z přírodních materiálů – bambusu a rákosu, které se vyznačují vynikající odolností vůči povětrnostním vlivům, ale také velice oblíbené ratanové rohože z "umělého" ratanu v mnoha barvách provedení a za nejnižší ceny. Vybírat můžete z mnoha různých provedení stínících rohoží, a to co do povrchové úpravy, tak i struktury a míry zastínění.

 

 

Podobně jako stínící rohože nabízí naprostou bezúdržbovou a vysokou trvanlivost také stínící tkaniny. Obdobných materiálů se používá i pro výrobu rohoží na zeď, které poslouží jako dekorace a krytí surového podkladu. Ke všem rohožím samozřejmě nabízíme kompletní příslušenství pro snadnou montáž.

Vybírejte z pestré nabídky rohoží FLOMAT, pro Vaše pohodlné bydlení.

nahoru