Seženeme Vám také produkty, které jste u nás nenašli - Kontaktujte nás

Rekonstrukce kuchyně v Litvínově

Rekonstrukce kuchyně v cihlovém domě v Litvínově. Jedna z prvních rekonstrukcí v interiéru cihlového bytu v Litvínově. Na přání zákazníka jsme vytvořili 3D grafický návrh kuchyně a následně provedli vybourání starého kuchyňského zařízení. Dispozice původní kuchyně se nacházela v podkrovním bytě a proto jsme naplno využili celý prostor a navrhli kuchyňskou linku přesně na míru.

 

 

Kuchyně byla kompletně vybavena novou vodoinstalatérskou výbavou a rovněž novými obklady. Do prostoru kuchyně jsme umístili moderní lednici s ledovačem a do vysoké skříně spižírnu. Rovněž pračka je instalována do přilehlého samostatného prostoru pod střešnim oknem.

Kuchyň je dále vybavena moderním sporákem se sklokeramickou indukční deskou a elektronickou troubou. Dřezová otočná stojánková baterie, digestoř a nerezový dřez a také další kuchyňské doplňky jsme dodali zákazníkovi z našeho sortimentu LUXO Koupelny. Majitel rovněž využil naší výprodejové nabídky za velmi nízké ceny.

Zajistili jsme pro zákazníka celkovou realizaci kuchyně "na klíč", dle předem schváleného grafického 3D návrhu koupelny. Provedli jsme rovněž veškeré vodoinstalatérské práce, elektroinstalace, plynové zapojení, stavební a zednické práce.


NAŠE SLUŽBY:

Renovace bytových jader v panelových domech.

Rekonstrukce koupelen, WC, kuchyní, bytů v Litvínově a blízkém okolí! 

Provádíme také instalatérské a topenářské práce. Neváhejte nás kontaktovat!

 

 

 

nahoru